Yayın Akışı Türkiye Saatine Göredir.


26 Kasım Perşembe

13:00 BB Erzurumspor - Ankara Demir

Ziraat Türkiye Kupası (ZTK)
Linkler: Sky 5
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

15:00 Kasımpaşa - 24 Erzincanspor

Ziraat Türkiye Kupası (ZTK)
Linkler: Sky 5
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

17:00 Kayserispor - Hekimoğlu

Ziraat Türkiye Kupası (ZTK)
Linkler: Sky 5
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

19:00 Konyaspor - Manisa FK

Ziraat Türkiye Kupası (ZTK)
Linkler: Sky 5
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

20:00 CSKA Moskova - Real Madrid

THY Euroleague
Linkler: Kanal 5
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

20:55 CSKA Sofya - Young Boys

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Sky 1
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

20:55 Molde - Arsenal

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Kanal Max 2
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

20:55 Braga - Leicester City

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Kanal Max
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

20:55 AEK Athens - Zory Luhansk

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Sky 2
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

20:55 Sparta Prag - Celtic

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Sky 3
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

20:55 Lille - AC Milan

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Kanal 3
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

20:55 M.Tel Aviv - Villarreal

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Sky 4
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

20:55 Karabağ - Sivasspor

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Kanal 1
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

20:55 LASK - Antwerp

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Dazn 1
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

20:55 CSKA Moskova - Feyenoord

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Dazn 2
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

20:55 Wolfsberg - Dinamo Zagreb

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Tivibu 1
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

20:55 KAA Gent - Kızılyıldız

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Tivibu 2
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

20:55 Slovan Liberec - Hoffenheim

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Kanal Max 2 HD
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

21:00 Kızılyıldız - Anadolu Efes

THY Euroleague
Linkler: Bein Haber
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

21:00 Zalgiris Kaunas - Zenit Basket

THY Euroleague
Linkler: Bein 4
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

22:05 Maccabi Fox - Olimpia Milano

THY Euroleague
Linkler: Kanal 5
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

23:00 Cluj - AS Roma

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Kanal Max 2
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

23:00 Dundalk - Rapid Wien

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Sky 1
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

23:00 B.Leverkusen - Hapoel Beer Sheva

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Kanal Max 2 HD
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

23:00 Nice - Slavia Prag

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Dazn 2
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

23:00 Standard Liege - Lech Poznan

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Kanal Max HD
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

23:00 Rangers - Benfica

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Bein 4
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

23:00 PSV - PAOK

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: NBA TV
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

23:00 Granada - Omonia

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Dazn 1
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

23:00 Napoli - Rijeka

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Kanal 99
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

23:00 AZ Alkmaar - Real Sociedad

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Kanal Max
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

23:00 Tottenham - Ludogorets

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Kanal 3
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!
27 Kasım Cuma

03:30 Guarani - Gremio

Copa Libertadores
Linkler: Kanal 9
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

05:30 2K Sports Classic Championship Game

NCAA
Linkler: Kanal Max 2 HD
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

16:00 Hollanda Basket - İsveç Basket

FIBA Eurobasket Eleme
Linkler: Kanal Max 2 HD
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

19:00 Türkiye Basket - Hırvatistan Basket

FIBA Eurobasket Eleme
Linkler: Tivibu 1
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

19:30 Ankaragücü - Trabzonspor

Spor Toto Süper Lig
Linkler: Kanal 1
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

20:00 Yunanistan Basket - Letonya Basket

FIBA Eurobasket Eleme
Linkler: Kanal Max 2 HD
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

20:30 Darmstadt 98 - Braunschweig

Almanya Bundesliga 2
Linkler: Sky 1
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

20:30 St. Pauli - Osnabruck

Almanya Bundesliga 2
Linkler: Sky 2
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

20:45 Fenerbahçe Beko - Valencia Basket

THY Euroleague
Linkler: Kanal 5
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

22:00 Panathinaikos - Bayern Münih

THY Euroleague
Linkler: Bein 4
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

22:00 Twente – RKC Waalwijk

Hollanda Eredivisie
Linkler: Sky 3
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

22:00 Pacos Ferreira – Famalicao

Portekiz Primeira Liga
Linkler: Sky 4
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

22:30 Wolfsburg - Werder Bremen

Almanya Bundesliga
Linkler: Kanal Max 2 HD
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

22:45 Asvel Villeurbanne - Barcelona

THY Euroleague
Linkler: Kanal Max
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

22:45 KAS Eupen - Charleroi

Belçika Pro League
Linkler: Tivibu 2
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

22:45 Brentford - QPR

İngiltere Championship
Linkler: Kanal 3
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

23:00 Strasbourg - Rennes

Fransa Ligue 1
Linkler: Kanal Max 2
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

23:00 Valladolid - Levante

İspanya La Liga
Linkler: Kanal Max HD
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

23:00 Crystal Palace - Newcastle

İngiltere Premier Lig
Linkler: Kanal 9
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!